nr 551 1043
Etagebord
Lenght: ()
med låda, 1800-tal, höjd: 74
Condition: slitage, skador
Estimate: |
300 |
Sold: |
SEK 850 |
Monday November 10 2008 at 16:36:41
Time |
Bidder |
Bid |
350 kr
800 kr